Youtube fake telefon numarası mobilonay.net'de! Artık youtube kanalını oluştururken telefon numarası kullanmak zorunda kalmayacaksınız. Mobil onay ile tüm sosyal medya hesaplarınıza tek kullanımlık onay kodları alabileceksiniz. En uygun fiyata sahte telefon kodları satan mobil onay ile sosyal medya hesabı oluşturmak çok kolay. Youtube ve diğer tüm sosyal medya hesaplarınızı buradan kurabilirsiniz. Youtube hakkında detaylı bilgiyi aşağıda sizlerle paylaşıyoruz;

Youtube Telefon Onay Kodu Alma

Artık teknolojinin gelişmesi ile birlikte pek çok profesyonel kamera ortaya çıkmaya başladı. Artık eskisi gibi mega pikseli düşük olan kameralar tarihe karıştı. Artık kameraların böyle lüks olduğu ortamlarda ise insanlar kendilerine ait bir mecranın olmasını isteyerek oraya kendi çekmiş oldukları görüntüleri ya da videoları koyacaktır. Bu mecrada youtube olacaktır. Nedeni ise artık videoların izlenme oranına bakarak Adsense hesabınız üzerinden Youtube dan para kazanmaya başlayacaksınız. Ülkemizde artık pek çok Youtuber vardır. Bunların da çoğunluğu artık kendisini bu işe vererek çokça para kazanmaktadır. Gelelim paranın nasıl birikip ve nasıl çekileceğini size anlatalım.

         Youtube üzerinden para kazanmak için öncelikle bu uygulama üzerinde bir kanalınızın olması ve bu kanal içerisinde sizin özgün olarak yüklemiş olduğunuz videoların bulunması gerekmektedir. İstersenizkendi kimliğinize ait bir numara ile de adsense hesabına kayıt olabilirsiniz. Ancak Youtube hesabı açma işlemini tamamladıktan sonra adsense hesabına mutlaka bir numara girmeniz gerekmektedir. Bu numara istediğiniz biçimde olabilir. İstersenizyabancı numara alma isteğinizi kullanabilirsiniz. Bu durum özgün kullanım imkanına sahiptir.

         Kanaldan para kazanmak için belirli aralıklar ile mutlaka video çekerek ve onları da montajlama işleminden geçirerek yüklemeniz gerekmektedir. Aslında günümüz video kullanıcılarına bakacak olursak en çok dikkat çeken videoların en acayip ve gülmemizi sağlayan videolar olduğunuz görmekteyiz. Eğer ki para kazanmak isterseniz sizlerin de detaylı bir araştırma yaparak youtube üzerinden para kazanabilirsiniz. Önceden açılmış olan bir kanal ismi ya da kurgu düzenini sakın kullanmayın. Bu sizin izlenme oranınızı düşürecek bir durumdur. Kanal ismini ve içeriğini kendi kafanızda kurguladıktan sonra Youtube onaylatma bunlarda geçerli olmak üzere kanalınızın aktif hale gelmesini bekleyeceksiniz. Sonradan eğer ki sizden olası bir telefon numarası istenecek olursa yabancı numara da alabilirsiniz. Ama olası durumlar da          yabancı hat almak sizin için çok zor olursa kendi numaranızı buraya girebilirsiniz. Bu tercih tamamen size özgün biçimde kalmaktadır. Sizlerde eğer ki para kazanmak istiyorsanız eğer bizim sizlere bahsetmiş olduğumuz imkanları mutlaka okuyunuz.

Youtube Fake Telefon Numarası & Telefon Onay Kodu Alma - Mobil Onay


Ülke Numara Sayısı Fiyat
Rusya 71 1.00 ₺
Kazakistan 578 1.00 ₺
Ukrayna 301 2.00 ₺
Arjantin 300 3.00 ₺
Brezilya 489 6.00 ₺
İngiltere 903 5.00 ₺
İsrail 291 5.00 ₺
Kırgızistan 93 2.00 ₺
Çin (Sanal) 5 2.00 ₺
Letonya 526 2.00 ₺
Litvanya 427 2.00 ₺
Makao 0 5.00 ₺
Hollanda 363 2.00 ₺
Paraguay 336 4.00 ₺
Polonya 441 2.00 ₺
Romanya 444 2.00 ₺
Amerika Birleşik Devletleri 393 20.00 ₺
Filipinler 177 2.00 ₺
Fransa 258 5.00 ₺
Estonya 671 2.00 ₺
Endonezya 1077 2.00 ₺
Error
Whoops, looks like something went wrong.