TEK KULLANIMLIK NUMARA İLE VK HESABI ONAYLATMAK

 

Telefon doğrulama kodu mu lazım? Artık sosyal medya mecralarına kayıt olurken telefon onay kodunda sorun yaşamayacaksınız. Sizler için yeni bir uygulamamız var mobil onay ile tüm tek kullanımlık numaralar olduka uygun fiyatlara sizlerle.

İnsanlar modern hayatta internet üzerinden bir çok sosyal medya plartformunu kullanarak birbirleriyle iletişime geçip yeni kişilerle tanışma imkanına sahipler. Tüm dünyada özelliklede Rusya da aktif olarak kullanılan ve hatta Rusya’nın Facebook’u diye nam salakvk pratik kullanımlı bir sosyal paylaşım sitesidir. Site yeni arkadaşlar bulmak ve var olan arkadaşları ekleyip çevrimiçi anlık ve güvenli mesajlaşma sağlar ve oluşturulmuş olan gruplara üye olunabilme ya da yeni gruplar oluşturulabilme imkanıda sunar sizlere. VK ile doya gönderimi, şarkı paylaşımı, makale yazımı ve yayını, video paylaşımı gibi hizmetleriden de yararlanabilirsiniz.

Peki vk hesabı açmak için ne yapmak gerekir ?VK’ya kayıt olabilmek için öncellikle https://vk.com adresine giriş yapılmalıdır. Giriş yapıldıktan sonra ekrana gelen ''Hızlı Üye Ol'' kısmından ad, soyad, dğumtarhi cinsiyet bilgilerini girdikten sonra '' Kayda devam'' butonuna tıklayarak gelen sayfada ülke şehir bilgileri girilir.Daha sonra alt kısımda bulunan telefon numarası gir yerine numaranızı  yazdıktan  ''aktivasyon kodu iste'' düğmesine  tıklanır ve  telefonunuza gelen telefon onay kodu ile kolayca vk hesabı açabilirsiniz. Gelen sayfada sizden  Kişisel bilgileriniz istenecektir bunlar , okuduğunuz okullar . bu okulların bulunduğu ülke, eğitim durumu gibi istenilen bigilerdir.Vkontakte  kısaltılmış adıyla VK eğitim odaklı , okul arkadaşlarını bulma okul arkadaşlarıyla iletişime geçme üzerine kurulmuş bir sosyal ağ platformu olduğundanbu bilgileri girmeniz sizin için bir sorun yaratmayacaktır.İsteğiniz üzerine daha sonra Facebook, Twitter, Gmail gibi hesaplarınızda bulunan arkadaşlarınızı bu sosyal ağa dahil edebilirsiniz . Böylece VK’ da sosyal çevrenizi daha da genişletip, her sosyal mecradan arkadaşlarınızı hesabınıza kolayca ekleyebiliyorsunuz. Kaydolurken son aşama olan telefon bilgilerini gir kısmında telefon numaranızı vermek sizi rahatsız etmiş olabilir. Veya numaranızı vermek istemiyo olabilirsiniz. Bu isteğinize karşılık olarak bir çözüm ürettik ve size Tek Kullanımlık Numara özelliğini getirdik. Sizlere sunulan yabancı numaralardan herhangi birini seçerek sizden istenılen yere alan kodunu da dikkate alarak giriniz. Daha sonra numara gelen Vk mobil onay kodunu yazınız ve hesabınızı aktifleştiriniz.


Ülke Numara Sayısı Fiyat
Rusya 0 3.00 ₺
Kazakistan 100 1.50 ₺
Ukrayna 200 3.00 ₺
Arjantin 0 2.00 ₺
Brezilya 200 2.00 ₺
İngiltere 0 2.00 ₺
İsrail 0 2.50 ₺
Kırgızistan 0 1.50 ₺
Letonya 0 2.50 ₺
Litvanya 0 2.50 ₺
Hollanda 0 2.00 ₺
Paraguay 0 2.00 ₺
Polonya 0 2.50 ₺
Romanya 1 2.50 ₺
Amerika Birleşik Devletleri 315298 13.00 ₺
Filipinler 200 2.00 ₺
Fransa 0 2.50 ₺
Estonya 0 2.50 ₺
Endonezya 1850 2.00 ₺
Kosova 0 3.50 ₺
Portekiz 0 4.00 ₺
Kenya 200 3.00 ₺
BosnaHersek 0 999.00 ₺