YABANCI NUMARA İLE TWİTTER ONAY KODU ALMAK

Bildiğimiz gibi dünyada en fazla kullanılan sosyal medya platformu twitter, uzun yıllardır internet kullanıcılarının gözdesi olmuştur. Son yıllarda popülerliğini bir miktar kaybetse de yapılan uluslararası ve yerli araştırmalara göre en fazla kullanılan sosyal medya araçları sıralamısında yine üst sıralarda yerini alır. Yakın dönemde z ve y kuşağı kullanıcılarının aktif kullandığı twitter günümüzde x kuşağının da aktif kullandığı bir platform olmuştur. Siyasi politik konuların daha fazla konuşulduğu twitter popüler kültüre de hitap eder. Peki ya uzun yıllardır internet kullanıcılarının vazgeçilmesi haline gelen twitter’a nasıl kayıt oluruz. Kısaca twitter hesabı açma adımlarına değinelim.

Web’den veya mobilden twitter uygulamasını indirerek kayıt olabiliriz. Twitter.com adresine girerek sayfada yer alan kaydol butonuna tıklayınız ve sonrasında karşınıza çıkacak sizden istenen isim ve telefon numarası bilgilerini doldurunuz. Telefonunuza gelecek twitter onay kodunuzu da girdikten sonra kaydınızı tamamlamış olacaksınız ve daha sonrası için uygulama sizi yönlendirecektir.

Twitter’a ve daha bir çok sosyal medya hesabına kayıt olmak için bizlerden bu bilgiler istenir fakat çeşitli sebeplerden dolayı kimi kişisel bilgilerini vermek istemeyen internet kullanıcıları var. Sizler için twitter telefon doğrulama probleminizi ortadan kaldırdık.

Twitter’a kayıt olurken cep telefonu numarasını vermek istemeyen kullanıcılartek kullanımlık numara ile onay işlemini kolaylıkla geçebilir. İzlemeniz gereken adımlar çok basit. Sizlere verilen gördüğünüz yabancı numaralardan birini, alan kodunu da dikkate alarak twittter’ın sizden talep ettiği yere yazmanız ve numaraya gelen sms onay kodunu girmeniz yeterli olacaktır. Bu şekilde yabancı telefon numarası alarak sadece tek bir sosyal medya hesabında değil bir çok sitede telefon sms onayı problemini geçebilirsiniz.İnstagram onay kodu geçme, facebook onaylatma, telegram onay, sahte whatsapp hesabı açmak işlemlerinde de bu yabancı numaralar sizlere yardımcı olacaktır. Yine bu onaylatma işlemlerini; spotify onay kodu, snapchat doğrulatmak, microsoft onayı, linkedin telefon onayı, gmail doğrulatma kodu, youtubesms kodu, line telefon onaylatma, steam onay şifresi,telegramsms onayı, viber onaylatma kodu, wechat telefon onay kodu, yahoo onaylatma gibi işlemlerde de kullanabilirsiniz.


Ülke Numara Sayısı Fiyat
Rusya 176 0.70 ₺
Kazakistan 192 0.70 ₺
Ukrayna 445 1.25 ₺
Arjantin 0 2.00 ₺
Brezilya 3 2.00 ₺
İngiltere 423 4.00 ₺
İsrail 61 1.00 ₺
Kırgızistan 28 1.00 ₺
Letonya 209 1.50 ₺
Litvanya 160 2.00 ₺
Hollanda 50 2.00 ₺
Paraguay 0 3.00 ₺
Polonya 68 2.00 ₺
Romanya 0 1.50 ₺
Amerika Birleşik Devletleri 2071 15.00 ₺
Filipinler 30 1.50 ₺
Fransa 96 3.00 ₺
Estonya 0 2.00 ₺
Endonezya 420 1.50 ₺
Kosova 0 1.00 ₺
Portekiz 29 5.00 ₺
Kenya 1 1.00 ₺