Microsoft fake telefon numarası satın almak mobilonay.net ile artık çok kolay. Hemen yabancı telefon numarasını uygun fiyatlara satın alabilirsiniz. Telefon onay kodu satın almak için tek yapmanız gereken mobil onay sitesine üye olmak.

Microsoft Onay Kodu ve Uygulaması

Windows işletim sistemli bilgisayarlarınızda, tabletlerinizde ve akıllı telefonlarınızda uygulama marketlerne kayıt olma bu marketlerden ugulama indirme, ver senkronizasyonu sağlama, kişilerinizi ve takminizi Hotmail ve ya Outlook’a eşitleme, Messenger kulanabilme, kayıp olan telefonu bulma, kayıp olan telefonu çaldırma, kilitleme ya da silme, telefon ver yedeği oluşturma, veri yedekleri sayesinde geri yükleme işlemi yapabilme, müzik, yakın çevre, video, alışveriş vb alanlarda kişiselleştirilmiş öneriler alma, drive oluşturabilme, belgeri eşitleme gibi bir çok işlemi Mıcrosoft hesabınızla yapabilirsiniz. Windows 8 ve Windows 8.1 ile hayatımıca giren Microsoft hesabı aslında Hotmail.com, Outlook.com windowslive.com gibi mail adresleridir. Microsoft hesabınıza Windows 8, Windows 8.1 ve Windows 10 işletim sistemli bilgisayarlarınızla giriş yapabilirsiniz. Apple, Iphone, Ipad kullanmak için sahip olmanız gereken bir Apple ID’ınız olduğu gibi IOS yani Android işletim sistemine sahip bir cihaz kullanmanız içinde Microsoft hesabı açmak gerekir. Windows işletim sistemindeki kimliğinizi Microsoft belirler. Çeşitli Microsoft hizmetlerinden yararlanmak için bu hesabı kullanırsınız ve hizmetler otomatik olarak birbirine bağlanır, senkronize olur. Dünyada yaygın olarak kullanılan bu Microsoft hesabı açmak için e-posta ve gelen sms onayı gerekir.

Peki Microsoft hesabı nasıl açılır? Bu konuya da kısaca değinelim. Microsoftta hesap açmanın iki yolu vardır. Bunlardan biri outlook’un kendi içinde hesap oluşturmaktır. Outlook.com adresine girdiğinizde orada sayfanın alt bölümünde bulunan Microsoft hesabın yok mu kayıt ol seçeneğine tıklayın. Karşınıza çıkacak sayfadaki sizden istenen e posta adresi, ad, soyad, doğum tarihi, cinsiyet, ülke, telefon numaranı gibi kişisel bilgileri girmeniz. Sonrasında cep telefonunuza gelen Microsoft onay kodunu da ilgili yere yazarak hesabınızı aktifleştirin. İkinci yol ise windows’un kendi içinde Microsoft hesabı almaktır. Windows başlangıç noktasındaki hesaplar bölümüne gidin orada Microsoft hesabınız ile giriş yapmanız istenir oradan hesap oluştur seçeneğine tıklayarak yine birinci yoldaki gibi kişisel bilgilerimizi doldururuz sonrasında telefonumuza gelen Microsoft mobil onaykodunu yazarak hesabı aktifleştiririz. Burada bizim değinmek istediğimiz nokta her iki seçenekte de mevcut olan telefon onay kısmı. Çeşitli nedenlerden dolayı kendi telefon numaramızla hesap oluşturmak istemeyebiliriz. Yapmamız gereken ise sizlere sunulan yabancı numara alma seçeneğindeki numaralardan birini seçerek bilgiler kısmına bu  numarayı girmek ve buraya gelen kodu onaylatmak. Böylelikle Microsoft mobil onay seçeneğini kolaylıkla geçebilirsiniz.


Ülke Numara Sayısı Fiyat
Rusya 166 1.00 ₺
Kazakistan 361 1.00 ₺
Ukrayna 432 1.75 ₺
Arjantin 246 2.00 ₺
Brezilya 328 2.00 ₺
İngiltere 1068 4.00 ₺
İsrail 214 4.00 ₺
Kırgızistan 49 2.00 ₺
Letonya 350 2.00 ₺
Litvanya 358 2.00 ₺
Hollanda 242 2.00 ₺
Paraguay 192 2.00 ₺
Polonya 332 2.00 ₺
Romanya 458 2.00 ₺
Amerika Birleşik Devletleri 0 15.00 ₺
Filipinler 382 2.00 ₺
Fransa 348 2.00 ₺
Estonya 352 2.00 ₺
Endonezya 997 2.00 ₺
Kosova 60 3.00 ₺
Portekiz 46 1.50 ₺
Kenya 46 1.00 ₺