Mail.ru fake telefon numarası ile açmak artık çok kolay. Mobilonay.net sizlere tüm sosyal medya onay kodlarını sunacaktır. Sahte hesap açmak için telefon onay kodlarını uygun fiyatlara satın alabileceksiniz. Mail.ru hesabı açmak ve kullanımı hakkında detaylı bilgi aşağıda sizlerle;

Mail.RU Telefon Onay Kodu Almak

Türkiye’de sorulduğunda Rusların mail servisi cevabını alacağınız mail.ru nedir sorusunu Rusya ve BDT ülkelerinde ( Belarus, Ukrayna, Kazakistan, Moldova, Kırgızistan, Ermenistan, Özbekistan, Azerbaycan, Tacikistan, Türkmenistan, Gürcistan gibi ülkelerde ) yaşayan birilerine sorarsanız daha geniş çaplı ve bilgilendirici cevaplar alabilirsiniz. Çünkü ülkemizde pek de tanınmayan mail.ru aslında Google gibi yükselişe geçmiş Google Group gibi her ihtiyaca cevap veren bir platformdur. Sadece Mail.ru diyerek bir çok şeyi anlatmış bir çok hizmetten bahsetmiş oluyoruz aslında. En başlarda yalnızca arama motoru olarak kullanılan Google şuan da tüm dünyada insanların bir çok ihtiyacını karşılıyor ve hemen hemen her yerde hizmet veriyor Google group sayesinde androit ve Windows işlemcilerinde ihtiyacınız olan her hizmeti birbirine endeksleyebilir ve pratik bir şekilde kullanabilirsiniz. İşte Mail.ru’nun da yaptığı tam olarak bu. Rusya ve BDT ülkelerinde hemen hemen her kesim tarafından kullanılan başarılı bir platformdur. Çin’de ve Rusya’da pek fazla Google üstünlüğü yerine Mail.ru egemenliği vardır. Rusya’da ve BDT ülkelerinde Google grup yerine kullanılan Mail.rugoogle’den daha pratik bir kullanım sunar ve hizmet alanları daha geniştir. Google, facebook, whatsapp, Hotmail, ınstagram yerine tercih edilen mail.ru her ihtiyaca karşılık veren geniş yelpazeli bir platformdur.

Peki mail.ru hesabı açmak için ne yapmamız lazım? account.mail.ru/signup adresine girip gelen sayfayı sağ üst köşede bulunan dili çevir butonundan sayfa dilini türkçeye çevirerek işlemleri yapmaya başlayalım. Sayfada sizden istenen ilk isim, soy isim, cinsiyet, e posta adresi, cep telefonu numarası gibi kişisel bilgilerinizi doldurarak kayıt ol butonuna tıklayınız. Kayıt ol seçeneğine tıkladığınızda kullanıcı sözleşmesini otomatik olarak kabul etmiş olursunuz. İste tüm dünyada Google group’u gölgede bırakan bu platforma kayıt olmak ve hizmetlerinden yararlanmak için ilk adımı atmak bu kadar basit. Geri kalan işlemler için mail.ru zaten sizi yönlendirecektir. Burada bizim asıl değinmek istediğimiz nokta çeşitli nedenlerden dolayı bazı kişisel bilgilerinizi vermek istemeyebilirsiniz. İnternet kullanıcılarının çoğunluğu genelde bu platformlara telefon numaralarını vermeden kayıt olmak isterler. Ancak istenen onay kodu, sms kodu gibi kodlar buna engel olur. Yabancı numara almak işlemiyle bu sorunu geride bırakın. Sizlere sunulan numaralardan birini seçerek mail.runun numara istediği yere numarayı yazının ve gelen mail.ru onay kodunu da aldıktan sonra hesabınızı aktifleştirin.


Ülke Numara Sayısı Fiyat
Rusya 1522 0.75 ₺
Kazakistan 965 1.00 ₺
Ukrayna 14 1.00 ₺
Arjantin 120 1.00 ₺
Brezilya 161 1.00 ₺
İngiltere 504 1.00 ₺
İsrail 109 1.00 ₺
Kırgızistan 26 1.00 ₺
Letonya 37 1.00 ₺
Litvanya 161 1.00 ₺
Hollanda 126 1.00 ₺
Paraguay 125 1.00 ₺
Polonya 210 1.00 ₺
Romanya 182 1.00 ₺
Amerika Birleşik Devletleri 166 5.00 ₺
Filipinler 137 1.00 ₺
Fransa 211 1.00 ₺
Estonya 221 1.00 ₺
Endonezya 6244 1.00 ₺
Kosova 27 3.00 ₺
Portekiz 135 2.00 ₺
Kenya 111 2.00 ₺