Line fake telefon numarası almak herkesi oldukça zorlamaktadır. Bundan dolayı line hesabı kurmakta bir çok kullanıcı zorluk çekmektedir. Bu sorunu ortadan mobilonay.net kaldıracaktır. Sahte sosyal medya onay kodlarını satmak için kurulan bu site'den kolayca ve uygun fiyatlara onay kodlarını satın alabilirsiniz. Sahte line hesabı kurmak ve line uygulaması hakkında detaylı bilgi aşağıda sizlerle paylaşıyoruz;

Line Telefon Onay Kodu Almak

Japonya ve diğer uzak doğu ülkelerinde popüleritesiwhatsapp’tan fazla olan mesajlaşmak için en fazla tercih edilen line uygulamasının Türkiye’de ki kullanıcı sayısıda giderek artıyor. Güvenlik açısından kolay kullanımından dolayı daha fazla tercih edilen Line sadece mesajlaşma uygulaması değildir. Mesajlaşma dışında ücretsiz görüntülü ve sesli arama yapabilir ve hatta oyun ve müzik gibi servislerinden de yararlanabiliyorsunuz. Daha çok mesajlaşma için kullanılan Line’nın Talk özelliği ile ücretsiz olarak her an her yerde 24 saat boyunca gerçek zamanlı iletiler, fotoğraflar, videolar ve yazılı mesajlar gönderebiliyorsunuz. Uygulamada mesajlar okundu özelliğine sahiptir ve tıpkı facebookta olduğu gibi durum paylaşabilir, arkadaşlarınızın paylaştığı durumlara beğeni ya da ifade bırakabilirsiniz.Line’nin bu ücretsiz hizmetlerinden memnun kalarak üyeliğinizi bir sonraki seviyeye taşıyabilirsiniz. Line Premium Call özelliği ile arkadaşlarınızın direk cep telefonlarını ya da ev telefonlarını arayabiliyorsunuz. Line kullanıcıların mesajlaşma ve görüşmelerini hatta kulanıcı bilgilerini 3G - 4G ve WİFİ dahil tüm ağlarda şifreliyor. Özellikle uzak doğu olmak üzere güvenli olduğu için daha fazla tercih edilen Line uygulaması iç denetim bilgisi alanında yani güvenlik kapsamında üç uluslararası sertifikaya sahiptir. Bu sertifikalar SOC2 – SOC3 ve SysTrust’tur. Dünya üzerinde bu sertifikalara sahip ilk mobil mesajlaşma uygulamasıdır. Bu durumda güvenliğe verdikleri önemin en belirgin kanıtıdır. Yapı olarakta karmaşık olmayan, kullanıcılara kolaylık sağlayan bir platformdur.Line hesabı açmak ve kullanmak oldukça basittir.

PekiLine hesabı nasıl açılır. Öncelikle telefonunuza uygun Line IOS ve ya App uygulamasını indiriyorsunuz. Daha sonra uygulama içerisinde karşınıza çıkan  telefon numarası, isim, soyisim, doğum tarihi gibi kişisel bilgilerinizi dolduruyorsunuz. Son olarak ise telefonunuza gelen Line onay kodunu istenen yere girip üyeliğinizi tamamlıyorsunuz. Burada asıl değinmek istediğimiz nokta telefon numaranızı vermeyip yabancı numara alma işlemini yaparak sizden istenen line hesabı doğrulamatma işlemini kolayca geçebilmeniz. Yapmanız gerekenler çok basit. Sizlere sunulan yabancı numaralardan birini seçip Line’ın sizden istediği yere alan kodunuda dikkate alarak girmek daha sonrasında numaraya gelen sms onay kodunu girip Line mobil onay işlemini kolayca geçebilirsiniz.

Line Fake Telefon Numarası & Telefon Onay Kodu Almak - Mobil Onay


Ülke Numara Sayısı Fiyat
Rusya 1692 1.00 ₺
Kazakistan 5582 1.00 ₺
Ukrayna 1313 1.00 ₺
Arjantin 127 1.00 ₺
Brezilya 108 1.00 ₺
İngiltere 341 1.00 ₺
İsrail 38 1.00 ₺
Kırgızistan 215 1.00 ₺
Çin (Sanal) -1 1.00 ₺
Letonya 50 1.00 ₺
Litvanya 157 1.00 ₺
Makao 0 1.00 ₺
Hollanda 124 1.00 ₺
Paraguay 122 1.00 ₺
Polonya 432 1.00 ₺
Romanya 242 1.00 ₺
Amerika Birleşik Devletleri 135 10.00 ₺
Filipinler 117 1.00 ₺
Fransa 140 1.00 ₺
Estonya 187 1.00 ₺
Endonezya 101 1.00 ₺
Error
Whoops, looks like something went wrong.