Facebook fake telefon numarası almak artık mobilonay.net ile çok kolay. Facebook hesabı kurarken telefon numarası sorun hali olmaktan kalktı. Uygun fiyata sosyal medya onay kodlarını satın almak ucuz ve kolay bir sistemi bulunmaktadır. Facebook onay kodunu aşağıda nasıl alacağınızı ve facebook uygulamasını kısaca açıklayacağız.

Facebook Onay Kodu Almak

Facebook dünyada ve Türkiye’de en fazla kullanılan sosyal medya aracı olduğunu yapılan uluslararası ve ulusal araştırmalarla kanıtladı. X,Y ve Z kuşakları kullanıcılarını bünyesinde barındıran facebook, uzun yıllardır internet kullanıcılarının gözdesi haline gelmiştir. Günümüzde kullanılan popüler sosyal medya araçlarından olan facebook fotoğraf, video, yazı içerikleri üretebileceğiniz paylaşımları yapabileceğiniz, arkadaş çevrenizi bulup ekleyebileceğiniz yeni arkadaşlar edinebilceğiniz ve kolaylıkla reklam oluşturabileceğiniz bir sosyal medya aracıdır.

 

Dünyada en fazla kullanılan sosyal medya sitesi facebook’a üye olmak için gerekli işlemler nelerdir kısaca değinelim.

Facebook.com sitesine girerek orada bulunan ad - soyad, mail adresi veya telefon numarası, şifre, doğum tarihi ve cinsiyet bilgilerini doldurarak kayıt ol butonuna tıklayıp işlemi başlatabilir, telefon numaranıza veya mail adresinize gelen onay kodu ile işlemlerinizi devam ettirebilirsiniz. Geriye kalan profil oluşturma işlemleri için facebook sizi yönlendirecektir.

Günümüzde hemen hemen tüm sosyal medya hesapları ve birçok web sitesibünyesine üye olmak için bizlerden kişisel bilgilerin yanı sıra doğrulanacak bir telefon numarası kodu da isterler.Tüm bu sitelerin kişisel bilgilerimizi ne kadar koruduğunu bilemediğimiz için ya da bazı bilgilerimizi vermek istemediğimiz için, kimi istenen işlemleri yapmakta tereddüt ederiz. Facebook onay kodu da bu işlemlerden biri.Sosyal medya hesabı açarken telefon numarasını vermek istemeyenler için çözüm bulduk. Facebook’a kayıt olurken sizden istenen onay kodu için artık kendi cep telefon numaranızı vermenize gerek yok.Tek kullanımlık numaralara gelen kod ile bu işlemi kolaylıkla geçebilirsiniz.İzlemeniz gereken adımlar çok basit. Sahte numara kullanarakfacebook onay kodu probleminizi ortadan kaldırın. Çeşitli ülkelere ait olan bu yabancı numaraları kullanarak kaydınızı tamamlayabilirsiniz.Üye olacağınız sitedeki istenen yere numarayı yazmanız yeterli, sonrasında gelensms kodunu alarak hesabınızı oluşturun.

Bu işlemde kullanacağınız numaraları sadece facebook telefon doğrulaması için değil daha bir çokplartfomda da kullanabilirsiniz. Bunlardan bazıları; instagram, twitter, whatsapp, telegram, spotify, snapchat, microsoft, linkedin, gmail, youtube, line, steam,telegram, viber, wechat, yahoo gibi sitelerdir.

Facebook Fake Telefon Numarası & Telefon Onay Kodu Alma - Mobil Onay


Ülke Numara Sayısı Fiyat
Rusya 525 1.00 ₺
Kazakistan 168 1.00 ₺
Ukrayna 14 1.50 ₺
Arjantin 1 5.00 ₺
Brezilya 156 8.00 ₺
İngiltere 639 5.00 ₺
İsrail 195 5.00 ₺
Kırgızistan 0 1.00 ₺
Letonya 0 1.50 ₺
Litvanya 10 1.50 ₺
Hollanda 164 7.00 ₺
Paraguay 93 2.00 ₺
Polonya 168 1.50 ₺
Romanya 61 2.25 ₺
Amerika Birleşik Devletleri 133 20.00 ₺
Filipinler 102 1.50 ₺
Fransa 203 4.00 ₺
Estonya 12 1.50 ₺
Endonezya 1309 1.50 ₺
Kosova 0 4.00 ₺
Portekiz 178 3.00 ₺
Kenya 1 1.50 ₺